A-F-AF502
Efektivitāte
96%
Nominālā jauda (kW)
4.81-18.65KW (4P/1400rpm)
Izejas ātrums
28.7-254.5
Pārnesumu skaitlis
5.50-48.77
⌀ izejas vārpstas
ø50mm x 100mm (optional ø40mm x 80mm)
Korpusa materiāls
Cast iron (GGG-40)
Papildu informācija
| Montāžas tips | A, AF, F |
|---|---|
| Ražotājs | NRW |
| Modelis | A-F-AF |
| Apzīmējums | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Gabarītizmēri | 502 |
| Pārnesumskaitļu diapazons | 5.50-48.77 |
| Izvades ātruma diapazons | 28.7-254.5 |
| Lietderības koeficients (%) | 96% |
| Pieejamie motora flanči | 80-160 |
| Motora flanču varianti | B14/B5/W-Input |
| Maksimālā motora jauda (kW) | 4.81-18.65KW (4P/1400rpm) |
| Nominālais griezes moments | 1600Nm |
| Pakāpju skaits | 2 stages |
| Korpusa materiāls | Cast iron (GGG-40) |
| Izvades vārpstas diametrs | ø50mm x 100mm (optional ø40mm x 80mm) |
| Ieejas savienojuma tips | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Smērvielu varianti | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Krāsa | RAL5010 |
| Sprādzienaizsardzība (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


