A-F-AF502
Efektyvumas
96%
Išėjimo galia (kW)
4.81-18.65KW (4P/1400rpm)
Išėjimo greitis
28.7-254.5
Perdavimo skaičius
5.50-48.77
⌀ išėjimo veleno
ø50mm x 100mm (optional ø40mm x 80mm)
Rėmo medžiaga:
Cast iron (GGG-40)
Papildoma informacija
| Montavimo tipas | A, AF, F |
|---|---|
| Gamintojas | NRW |
| Modelis | A-F-AF |
| Žymėjimas | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Gabaritiniai matmenys | 502 |
| Perdavimo skaičių diapazonas | 5.50-48.77 |
| Išėjimo greičio diapazonas | 28.7-254.5 |
| Naudingumo koeficientas (%) | 96% |
| Galimi variklio flanšai | 80-160 |
| Variklio flanšų variantai | B14/B5/W-Input |
| Maksimali variklio galia (kW) | 4.81-18.65KW (4P/1400rpm) |
| Nominalus sukimo momentas | 1600Nm |
| Pakopų skaičius | 2 stages |
| Rėmo medžiaga: | Cast iron (GGG-40) |
| Išėjimo veleno skersmuo | ø50mm x 100mm (optional ø40mm x 80mm) |
| Įėjimo jungties tipas | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Tepimo variantai | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Spalva | RAL5010 |
| Sprogimų apsauga (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


