A-F-AF502
Tõhusus
96%
Väljundvõimsus (kW)
4.81-18.65KW (4P/1400rpm)
Väljundkiirus
28.7-254.5
Ülekandearv
5.50-48.77
⌀ väljundvõlli
ø50mm x 100mm (optional ø40mm x 80mm)
Korpuse materjal
Cast iron (GGG-40)
Lisainfo
| Montaaži tüüp | A, AF, F |
|---|---|
| Tootja | NRW |
| Mudel | A-F-AF |
| Tähis | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Üldmõõtmed | 502 |
| Ülekandearvu vahemik | 5.50-48.77 |
| Väljundkiiruse vahemik | 28.7-254.5 |
| Kasutegur (%) | 96% |
| Saadaolevad mootori äärikud | 80-160 |
| Mootori ääriku variandid | B14/B5/W-Input |
| Mootori maksimaalne võimsus (kW) | 4.81-18.65KW (4P/1400rpm) |
| Nimipöördemoment | 1600Nm |
| Astmete arv | 2 stages |
| Korpuse materjal | Cast iron (GGG-40) |
| Väljundvõlli diameeter | ø50mm x 100mm (optional ø40mm x 80mm) |
| Sisendühenduse tüüp | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Määrimisvalikud | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Värv | RAL5010 |
| Plahvatuskaitse (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


