A-F-AF-AF-M701
Efektyvumas
97%
Išėjimo galia (kW)
18.79-75.84KW (4P/1400rpm)
Išėjimo greitis
179.5-1114.3
Perdavimo skaičius
1.26-7.80
⌀ išėjimo veleno
ø55mm x 110mm
Rėmo medžiaga:
Cast iron (GGG-40)
Papildoma informacija
| Montavimo tipas | A, AF, AF-M, F |
|---|---|
| Gamintojas | NRW |
| Modelis | A, AF, AF-M, F |
| Žymėjimas | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Gabaritiniai matmenys | 701 |
| Perdavimo skaičių diapazonas | 1.26-7.80 |
| Išėjimo greičio diapazonas | 179.5-1114.3 |
| Naudingumo koeficientas (%) | 97% |
| Galimi variklio flanšai | 132-200 |
| Variklio flanšų variantai | B14/B5/W-Input |
| Maksimali variklio galia (kW) | 18.79-75.84KW (4P/1400rpm) |
| Nominalus sukimo momentas | 1000Nm |
| Pakopų skaičius | 1 stages |
| Rėmo medžiaga: | Cast iron (GGG-40) |
| Išėjimo veleno skersmuo | ø55mm x 110mm |
| Įėjimo jungties tipas | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Tepimo variantai | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Spalva | RAL5010 |
| Sprogimų apsauga (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |



