A-F-AF-AF-M701
Tõhusus
97%
Väljundvõimsus (kW)
18.79-75.84KW (4P/1400rpm)
Väljundkiirus
179.5-1114.3
Ülekandearv
1.26-7.80
⌀ väljundvõlli
ø55mm x 110mm
Korpuse materjal
Cast iron (GGG-40)
Lisainfo
| Montaaži tüüp | A, AF, AF-M, F |
|---|---|
| Tootja | NRW |
| Mudel | A, AF, AF-M, F |
| Tähis | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Üldmõõtmed | 701 |
| Ülekandearvu vahemik | 1.26-7.80 |
| Väljundkiiruse vahemik | 179.5-1114.3 |
| Kasutegur (%) | 97% |
| Saadaolevad mootori äärikud | 132-200 |
| Mootori ääriku variandid | B14/B5/W-Input |
| Mootori maksimaalne võimsus (kW) | 18.79-75.84KW (4P/1400rpm) |
| Nimipöördemoment | 1000Nm |
| Astmete arv | 1 stages |
| Korpuse materjal | Cast iron (GGG-40) |
| Väljundvõlli diameeter | ø55mm x 110mm |
| Sisendühenduse tüüp | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Määrimisvalikud | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Värv | RAL5010 |
| Plahvatuskaitse (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |



