A-F-AF702
Efektyvumas
96%
Išėjimo galia (kW)
16.41-81.68KW (4P/1400rpm)
Išėjimo greitis
31.3-260
Perdavimo skaičius
5.38-44.67
⌀ išėjimo veleno
ø70mm x 140mm
Rėmo medžiaga:
Cast iron (GGG-40)
Papildoma informacija
| Montavimo tipas | A, AF, F |
|---|---|
| Gamintojas | NRW |
| Modelis | A-F-AF |
| Žymėjimas | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Gabaritiniai matmenys | 702 |
| Perdavimo skaičių diapazonas | 5.38-44.67 |
| Išėjimo greičio diapazonas | 31.3-260 |
| Naudingumo koeficientas (%) | 96% |
| Galimi variklio flanšai | 132-200 |
| Variklio flanšų variantai | B14/B5/W-Input |
| Maksimali variklio galia (kW) | 16.41-81.68KW (4P/1400rpm) |
| Nominalus sukimo momentas | 5000Nm |
| Pakopų skaičius | 2 stages |
| Rėmo medžiaga: | Cast iron (GGG-40) |
| Išėjimo veleno skersmuo | ø70mm x 140mm |
| Įėjimo jungties tipas | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Tepimo variantai | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Spalva | RAL5010 |
| Sprogimų apsauga (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


