A-F-AF252
Efektyvumas
96%
Išėjimo galia (kW)
0.61-2.9KW (4P/1400rpm)
Išėjimo greitis
29.2-291.8
Perdavimo skaičius
4.8-47.93
⌀ išėjimo veleno
ø25mm x 50mm
Rėmo medžiaga:
Cast iron (GGG-40)
Papildoma informacija
| Montavimo tipas | A, AF, F |
|---|---|
| Gamintojas | NRW |
| Modelis | A-F-AF |
| Žymėjimas | A(foot mounting), AF(foot-flange mounting), F(flange mounting) |
| Gabaritiniai matmenys | 252 |
| Perdavimo skaičių diapazonas | 4.8-47.93 |
| Išėjimo greičio diapazonas | 29.2-291.8 |
| Naudingumo koeficientas (%) | 96% |
| Galimi variklio flanšai | 71-112 |
| Variklio flanšų variantai | B14/B5/W-Input |
| Maksimali variklio galia (kW) | 0.61-2.9KW (4P/1400rpm) |
| Nominalus sukimo momentas | 200Nm |
| Pakopų skaičius | 2 stages |
| Rėmo medžiaga: | Cast iron (GGG-40) |
| Išėjimo veleno skersmuo | ø25mm x 50mm |
| Įėjimo jungties tipas | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Tepimo variantai | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Spalva | RAL5010 |
| Sprogimų apsauga (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


