A-F-AF702
Tõhusus
96%
Väljundvõimsus (kW)
16.41-81.68KW (4P/1400rpm)
Väljundkiirus
31.3-260
Ülekandearv
5.38-44.67
⌀ väljundvõlli
ø70mm x 140mm
Korpuse materjal
Cast iron (GGG-40)
Lisainfo
| Montaaži tüüp | A, AF, F |
|---|---|
| Tootja | NRW |
| Mudel | A-F-AF |
| Tähis | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Üldmõõtmed | 702 |
| Ülekandearvu vahemik | 5.38-44.67 |
| Väljundkiiruse vahemik | 31.3-260 |
| Kasutegur (%) | 96% |
| Saadaolevad mootori äärikud | 132-200 |
| Mootori ääriku variandid | B14/B5/W-Input |
| Mootori maksimaalne võimsus (kW) | 16.41-81.68KW (4P/1400rpm) |
| Nimipöördemoment | 5000Nm |
| Astmete arv | 2 stages |
| Korpuse materjal | Cast iron (GGG-40) |
| Väljundvõlli diameeter | ø70mm x 140mm |
| Sisendühenduse tüüp | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Määrimisvalikud | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Värv | RAL5010 |
| Plahvatuskaitse (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


