A-F-AF301
Efektivitāte
97%
Nominālā jauda (kW)
0.91-2.5KW (4P/1400rpm)
Izejas ātrums
157.7-953.2
Pārnesumu skaitlis
1.47-8.88
⌀ izejas vārpstas
ø19mm x 40mm
Korpusa materiāls
Cast iron (GGG-40)
Papildu informācija
| Montāžas tips | A, AF, AF-M, F |
|---|---|
| Ražotājs | NRW |
| Modelis | A, AF, AF-M, F |
| Apzīmējums | A(foot mounting), AF-M(special foot-flange mounting), AF(foot-flange mounting), F(flange mounting) |
| Gabarītizmēri | 301 |
| Pārnesumskaitļu diapazons | 1.47-8.88 |
| Izvades ātruma diapazons | 157.7-953.2 |
| Lietderības koeficients (%) | 97% |
| Pieejamie motora flanči | 71-90 |
| Motora flanču varianti | B14/B5/W-Input |
| Maksimālā motora jauda (kW) | 0.91-2.5KW (4P/1400rpm) |
| Nominālais griezes moments | 55Nm |
| Pakāpju skaits | 1 stages |
| Korpusa materiāls | Cast iron (GGG-40) |
| Izvades vārpstas diametrs | ø19mm x 40mm |
| Ieejas savienojuma tips | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Smērvielu varianti | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Krāsa | RAL5010 |
| Sprādzienaizsardzība (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |



