A-F-AF253
Efektivitāte
94%
Nominālā jauda (kW)
0.12-0.55KW (4P/1400rpm)
Izejas ātrums
5.7-26.2
Pārnesumu skaitlis
53.41-245.76
⌀ izejas vārpstas
ø25mm x 50mm
Korpusa materiāls
Cast iron (GGG-40)
Papildu informācija
| Montāžas tips | A, AF, F |
|---|---|
| Ražotājs | NRW |
| Modelis | A-F-AF |
| Apzīmējums | A(foot mounting), AF(foot-flange mounting), F(flange mounting) |
| Gabarītizmēri | 253 |
| Pārnesumskaitļu diapazons | 53.41-245.76 |
| Izvades ātruma diapazons | 5.7-26.2 |
| Lietderības koeficients (%) | 94% |
| Pieejamie motora flanči | 63-90 |
| Motora flanču varianti | B14/B5/W-Input |
| Maksimālā motora jauda (kW) | 0.12-0.55KW (4P/1400rpm) |
| Nominālais griezes moments | 200Nm |
| Pakāpju skaits | 3 stages |
| Korpusa materiāls | Cast iron (GGG-40) |
| Izvades vārpstas diametrs | ø25mm x 50mm |
| Ieejas savienojuma tips | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Smērvielu varianti | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Krāsa | RAL5010 |
| Sprādzienaizsardzība (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


