4TG200L2E
Efektivitātes klase
IE4
Izejas jauda
37 Kw
Sinhronais Ātrums
3000 RPM
Spriegums
400/690 V
Frekvence
50 Hz
Korpusa materiāls
Cast Iron
Papildu informācija
| Montāžas tips | FA, PA, PD |
|---|---|
| Ražotājs | ELK |
| Jauda P [kw] | 37 |
| Apgriezienu skaits (apgr./min) | 2970 |
| Spriegums | 400/690 |
| Frekvence | 50 |
| Korpusa materiāls | Cast Iron |
| Konstrukcijas izpildījums | B3, B35, B5 |
| Klemju kastes novietojums | Augšā |
| Efektivitātes klase | IE4 |
| Sinhronais ātrums (apgr./min) | 3000 |
| Tipizmērs | 200 |
| Fāžu skaits | 3 |
| Griezes moments (N·m) | 120 |
| Polu skaits | 2 |
| Strāva (A) | 63.3/36.5 A (D/Y) |
| Inertia (kg·m²) | 0.2125 |
| Slodze | 4/4 — 3/4 — 1/2 |
| Lietderības koeficients (%) | 94.8 % — 95.0 % — 94.2 % |
| Jaudas koeficients | 0.89 |
| Palaišanas strāva (A) | 9 |
| Palaišanas griezes moments (N·m) | 3.8 |
| Maksimālais griezes moments (N·m) | 3.9 |
| Izolācijas klase | F (155°C) |
| Ambient temp (°C) | -20°C +40°C |
| Augstums virs jūras līmeņa (m) | 1000 |
| Trokšņa līmenis (dB) | 74 |
| Vibrācijas klase | A |
| Darba režīms | S1 |
| Servisa faktors | 1 |
| Rotācijas virziens | CW |
| Masa (kg) | 354 |
| Gultņa tips | DS (6312ZZ C3) — NS (6312ZZ C3) |
| PTC sensors | 120°C |
| Motora krāsa | RAL 7031 |
| Aizsardzības pakāpe | IP66 |
| Motora vārpstas diametrs ø | — |
| Sertifikācija | — |


