A-F-AF-AF-M601
Efektivitātes klase
Izejas jauda
22
Sinhronais Ātrums
Spriegums
Frekvence
Korpusa materiāls
Papildu informācija
| Montāžas tips | A, AF, AF-M, F |
|---|---|
| Ražotājs | NRW |
| Modelis | A, AF, AF-M, F |
| Apzīmējums | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Gabarītizmēri | 601 |
| Pārnesumskaitļu diapazons | 1.27-8.30 |
| Izvades ātruma diapazons | 168.7-1103.8 |
| Lietderības koeficients (%) | 97% |
| Pieejamie motora flanči | 100-180 |
| Motora flanču varianti | B14/B5/W-Input |
| Maksimālā motora jauda (kW) | 11.48-46.23KW (4P/1400rpm) |
| Nominālais griezes moments | 650Nm |
| Pakāpju skaits | 1 stage |
| Korpusa materiāls | Cast iron (GGG-40) |
| Izvades vārpstas diametrs | ø48mm x 110mm |
| Ieejas savienojuma tips | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Smērvielu varianti | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Krāsa | RAL5010 |
| Sprādzienaizsardzība (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |



