A-F-AF-AF-M501
Efektivitātes klase
Izejas jauda
22
Sinhronais Ātrums
Spriegums
Frekvence
Korpusa materiāls
Papildu informācija
| Montāžas tips | A, AF, AF-M, F |
|---|---|
| Ražotājs | NRW |
| Modelis | A, AF, AF-M, F |
| Apzīmējums | A(foot mounting)-F(flange mounting)-AF(foot-flange mounting) |
| Gabarītizmēri | 501 |
| Pārnesumskaitļu diapazons | 1.32-8.56 |
| Izvades ātruma diapazons | 163.6-1057.1 |
| Lietderības koeficients (%) | 97% |
| Pieejamie motora flanči | 80-132 |
| Motora flanču varianti | B14/B5/W-Input |
| Maksimālā motora jauda (kW) | 6.00-22.14KW (4P/1400rpm) |
| Nominālais griezes moments | 350Nm |
| Pakāpju skaits | 1 stage |
| Korpusa materiāls | Cast iron (GGG-40) |
| Izvades vārpstas diametrs | ø38mm x 80mm |
| Ieejas savienojuma tips | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Smērvielu varianti | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Krāsa | RAL5010 |
| Sprādzienaizsardzība (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |



