A-F-AF352
Efektivitāte
96%
Nominālā jauda (kW)
1.26-6.50KW (4P/1400rpm)
Izejas ātrums
24.6-238.8
Pārnesumu skaitlis
5.86-56.95
⌀ izejas vārpstas
ø35mm x 70mm
Korpusa materiāls
Cast iron (GGG-40)
Papildu informācija
| Montāžas tips | A, AF, F |
|---|---|
| Ražotājs | NRW |
| Modelis | A-F-AF |
| Apzīmējums | A(foot mounting), AF(foot-flange mounting), F(flange mounting) |
| Gabarītizmēri | 352 |
| Pārnesumskaitļu diapazons | 5.86-56.95 |
| Izvades ātruma diapazons | 24.6-238.8 |
| Lietderības koeficients (%) | 96% |
| Pieejamie motora flanči | 71-112 |
| Motora flanču varianti | B14/B5/W-Input |
| Maksimālā motora jauda (kW) | 1.26-6.50KW (4P/1400rpm) |
| Nominālais griezes moments | 490Nm |
| Pakāpju skaits | 2 stages |
| Korpusa materiāls | Cast iron (GGG-40) |
| Izvades vārpstas diametrs | ø35mm x 70mm |
| Ieejas savienojuma tips | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Smērvielu varianti | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Krāsa | RAL5010 |
| Sprādzienaizsardzība (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


