A-F-AF302
Tõhusus
96%
Väljundvõimsus (kW)
0.75-4.2KW (4P/1400rpm)
Väljundkiirus
25.5-250.8
Ülekandearv
5.58-55.03
⌀ väljundvõlli
ø30mm x 60mm
Korpuse materjal
Cast iron (GGG-40)
Lisainfo
| Montaaži tüüp | A, AF, F |
|---|---|
| Tootja | NRW |
| Mudel | A-F-AF |
| Tähis | A(foot mounting), AF(foot-flange mounting), F(flange mounting) |
| Üldmõõtmed | 302 |
| Ülekandearvu vahemik | 5.58-55.03 |
| Väljundkiiruse vahemik | 25.5-250.8 |
| Kasutegur (%) | 96% |
| Saadaolevad mootori äärikud | 71-112 |
| Mootori ääriku variandid | B14/B5/W-Input |
| Mootori maksimaalne võimsus (kW) | 0.75-4.2KW (4P/1400rpm) |
| Nimipöördemoment | 280Nm |
| Astmete arv | 2 stages |
| Korpuse materjal | Cast iron (GGG-40) |
| Väljundvõlli diameeter | ø30mm x 60mm |
| Sisendühenduse tüüp | backstop, coupled motor, IEC, input shaft, PAM |
| Määrimisvalikud | Foodgrade oil, Mineral oil, Synthetic oil |
| Värv | RAL5010 |
| Plahvatuskaitse (ATEX) | ATEX version of the gearbox is also available. |


