WAT Elektromotori

Mēs vienmēr esam ieinteresēti saviem klientiem piedāvāt arvien jaunus augstākās klases produktus par konkurētspējīgām cenām. Tāpēc esam priecīgi Jums piedāvāt Turcijas vadošo elektrodzinēju un to komponentu ražotājas WAT elektromotoru produkciju.

 

 

WAT elektromotora ražotnes kompānija strādā jau kopš 1965. gada, un tā ir ieguvusi atpazīstamību un kvalitatīva ražotāja slavu visā pasaulē. Uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar tādiem starptautiskajā tirgū pazīstamiem zīmoliem kā Wilo; Lenze; Kuenle u.c. Jau kopš pašiem pirmsākumiem WAT zīmols ir tiecies pēc kvalitātes, tāpēc WAT produkti tiek izgatavoti pēc augstākajiem drošības un kvalitātes standartiem un tiek stingri testēti. Uzņēmums strādā pēc kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001:2000 standarta pamatprincipiem. 2000. gadā kompānija ieguva “Eiropas kvalitātes balvu” kā arī citas balvas.

WAT ražo visa veida elektromotorus ar tipveida izmēriem, no 63. līdz 280. gabaritam un jaudu līdz pat 110 kW. Pēc Jūsu pasūtījuma uzņēmums spēj piedāvāt īpaša sprieguma motorus (290/500V, 330/570V utt.), īpašas frekvences motorus (32Hz, 87Hz, utt.) un motorus piemērotus zemām un augstām temperatūrām ( -50 līdz 2000 C,) un citus speciālus elektrodzinējus un risinājumus.

 

WAT ražo motorus:

• IE1 – Standarta efektivitāte;

• IE2 – Augsta efektivitāte;

• IE3 – Premium efektivitāte;

• IE4 – „Super Premium” klases efektivitāte;

• Vienfāzes;

• Motori ar bremzēm.
 

Ar plašāku produktu klāstu Jūs varat iepazīties šiet vai zvanot pa tālruni mūsu menedžeriem.

Pievienoja: Energostar / 10.10.2017