Tel: +371 20390600 E-mail: [email protected]
facebook logo twitter logo google plus logo
Latviešu/Русский/English

VEMP Elektromotori

Lielākais asinhrona elektromotoru, ražotājs Krievijā –ir AAS "VEMZ". VEMP elektromotori pēc galvenajiem parametriem atbilst Eiropas un starptautiskajām normām un standartiem. Asinhronie elektrodzinēji vispārējai lietošanai tiek izgatavoti standarta vai speciālajā izpildījumā.

 

 

       

 

 

SIA "ENERGOSTAR" jau 15 gadus cieši sadarbojas ar AAS "VEMZ" un jau vairāk par desmit gadiem ir tās ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs.  AAS "VEMZ" ir Krievijas elektrotehniskā koncerna "RUSELPROM" sastāvā, kas apvieno lielākos elektromašīnbūves uzņēmumus Krievijā un ir spēcīgs zinātniski-rūpnieciskais komplekss, kura sastāvā ir pieci zinātniski -pētnieciskie un ražošanas uzņēmumi.

 

VEMZ kompānija, sadarbībā ar zinātniski pētniecisko mašīnbūves institūtu, pastāvīgi paplašina un modernizē produkcijas klāstu. Pēdējo desmit gadu laikā rūpnīcā tika nodotas ekspluatācijā jaunāko tehnoloģiju alumīnija liešanas iekārtas, ražošanā tika izmantotas mūsdienīgās iekārtas štancēšanai un tinumu impregnēšanai. Pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām un rūpnīcas ilggadīgai pieredzei elektromotoru ražošanā. VEMP elektromotoriem, piemīt tādas īpašības ka izturība un augsta izpildījuma kvalitāte.

 

          

    

Pievienoja: Energostar / 18.01.2022